Srpen 2017

27.2.2014–3.8.2017 a konec

3. srpna 2017 v 10:50 | Merlin*
Ve třinácti letech jsem si nemyslel, že něco takového zvládnu-vést blog. Ale podařilo se. Snažil jsem se, aby blog nějak vypadal a staral jsem se o něj. Vystřídal jsem mnoho šablon a stylů pozadí. Před nějakou dobou (dva nebo rok a půl zpátky) udělala moje blogová kamarádka rozumnou věc-zrušila si blog na této doméně blog.cz. Tehdy jsem to bral jako celkem tragédii a nechápal, proč to udělala. Měla nějaké svoje důvody, ale přesto, že nevím proč, udělala dobře.

Narážím tím na upadající prostředí blogu.cz, které mi prostě už nevyhovuje a nechci čekat, až se z toho zblázním. Proběhla tu změna ve vedení (Standa->Bára), která nakonec vyústila v neaktivitu hlavního správce a celkové ignoraci blogerů napříč celou doménou. Právě živá komunita mě tady v minulých měsících stále držela. Teď tu zůstalo jen mnoho ukončených blogů a ten můj se k nim (s radostí?) připojuje.

Hodně svých problémů tady řešilo mé puberťácké já. Články bývaly krátké, celkem často bez obsahu a hlavní myšlenka nebyla udržena. I tak jsem na svůj blg celkem hrdý, a proto tu své texty, články, postřehy i komentáře nechávám. Jako epitaf a jako ukázku toho, že i patnáctiletí mají své problémy a svůj názor dokážou formulovat.

Chtěl bych poděkovat všem, kteří se ke mně a mým postům jakýmkoli způsobem vyjádřili v komentářích. Velký dík patří také mojí kamarádce Katce, která mě často podpořila a poradila. Nakonec patří velký dík minulému vedení blog.cz, které si dávalo záležet na vzhledu domény nebo udržování komunikaci a komunity.

Dnes mi už je sedmnáct a pomalu spěju k dospělosti a tehle odchod plánuju asi od května. Děkuji vám všem za podporu. Bavilo mě to a baví stále, jen přetekl pohár mé trpělivosti.

S blogováním samozřejmě nekončím. Emigruju (jako většina ostatních) na blogger od Googlu. Blog jsem tam založil dnes 3.8. 2017. Tam budu v psaní příspěvků pokračovat. A kdo ví jestli se někdy nevrátím sem.


Tento blog jsem založil 27.2.2014. Za tři a půl roku existence tu vyšlo přesně 78 článků a tento se sedmdesátým devátým.

Kdyby jste mi chtěli kdykoliv cokoliv napsat- můj email: michal.gekon@gmail.com.
Pokud by jste chtěli dále sledovat mou tvorbu, tak sledujte můj nový blog: Abstraktní texty mladého muže

Odcházím a loučím se s kusem mě samotného.

Váš Merlin*