Červen 2017

My summer plans #2

28. června 2017 v 13:25 | Merlin* |  Moje témata
A je tu léto 2017! Někteří jsme se dočkali, někteří umírají horkem (jako třeba já). Minulé léto jsme zveřejnil své plány na prázdniny, a jelikož se červenec blíží, nebude tomu teď jinak.Protože jsem poctivý student, musím mít volno. A to trávím nejčastěji pasivně-hodím nohy na stůl a čtu si, hledám informace na internetu. Prázdiny dají člověku volno, ale v mém případě taky nudu. Prostě ten řád chybí. A proto potřebuju plán, aby jsem svůj volný čas dobře využil

Stálé akce
Jediná stálá akce-jedu 15.-20. srpna do Olomouce na takový sraz křesťanských lidí. Jedu tam spíš ze zvědavosti než za nějakým prohloubením duchovního života (WTF?). Je to takové vtipné chodit po akci, kde je hrozně moc lidí. člověk si potom nepřijde, že je na všechno sám (i když teda se sprchama to není vůbec ideální). Jedu tam jen s kamarádama-prostě fajn výlet.

Plány doma
Na příští školní rok jsem si vybral seminář z němčiny. Učení slovíček má o to větší smysl. Chci si vzít své staré učebnice, vypsat si z nich slovíčka, a ty se přes systém katiček naučit. Musím je pochytit dokud v tom nemám zmatek a ať mi to prostě víc jde.

TED videa je skvělý způsob na získávání nových poznatků, ale já je chci využít na učení angličtiny. Obecně v jazycích jsem strašně zaostalý. Taky budu znovu po večerech číst Hrů o trůny v originále a z toho si vypisovat slovíčka.

Mám v pokoji hrozně moc věcí. V nejbližší době očekávám záchvat minimalismu. Něco potřebuju fakt vyhodit a něco by stačilo jen přemístit. Uvidíme.

Na skříni mi teď leží nekolik knih. Musím říct, že tolik nových knih jsem pohromadě ještě nikdy neměl. Teď je stačí jen přečíst a nějak vměstnat do přetékající knihovny. A s tím se pojí i jedno velké dilema-Jelikož mám hodně málo místa v pokoji a chtěl bych novou knihovnu, musel bych vyhodit křeslo (velmi pohodlné křeslo). Knihy na zemi vs. pokoj bez pohodlí. A taky mě čeká knížka z povinné četby Nový epochální výlet pana Broučka.

Nedávno jsem ukončil na ZUŠ výtvarný obor. Nebude na škodu když si něco nakreslím. Vyjít ze cviku úplně nechci.

Práce
Opravdu kapitola sama o sobě. Pracuju v jednom supermarketu-doplňuju zboží. Upřímně-bývají chvíle kdybych radši utekl a už tam v životě nevkročil. Nejsem ten člověk, který pro peníze (a je to fakt dobře placené) udělá vše. Plánuju chodit na osm hodin 2 týdny v měsíci. Tak mi držte palce.

Doufám, že si budete (stejně jako já?) užívat volna. Někam vyražte a nestresujte se!
Merlin*