My favourite blogs

13. února 2017 v 15:00 | Merlin* |  Moje témata

Vítám vás u článku, kde se budu věnovat mým oblíbeným blogům.
Rozdělil jsem je do pár kategorií. Doufám, že se vám budou líbít a možná v nich najdete inspiraci.
Lifestyle a Klasic
Klasika. Píše je většina blogerů a jsou někdy i zajímavě podané. Většinou jde i o formu deníčku. Upřímně nemám rád blogery (a teď se to vztahu na uživatele blog.cz), kteří si během své existence nahnali návštěvnost jen díky tomu, že komentovali každý nový článek, který vyšel na Srdci blogu, tema-tydne a zviditelněných článků na hlavní stránce. Přijde mi to zkrátka jako honba za fanoušky. Ale teď už k těm oblíbencům! Na začátek bych zmínil blogy audaxxx.blog.cz a Just a casual guy, které píšou moji spolužáci :DDD. Audax píše o svém životě, pocitech, válečných filmech a poruchách příjmů potravy či stravovacích stylech. Blog Just a casual guy je ještě v začátcích, takže ho berte s rezervou. Měl by to být takový ten blog, na který se podíváte po náročném dni a trochu vás uklidní a potěší hezkými fotkami. Dále jsem minulý rok objevil dnes již neaktivní blog Yimovský svět, kde najdete hlubokomyslné články i nějaké literární výtvory. Autorka se sice přesunula z blogu.cz na blogspot, ale již její tvorba skomírá a aktivita je čím dál bledší.
Módní blog(y)?
Czech Fashionisto's Diary je jeden z mála blogů, který vede muž. Hrozně rád bych byl pravidelným čtenářem, ale je tu jeden problém. Jeho tvorba je zkrátka kýč jak bič. Často se prezentuje v retro oblečení a někdy to ale fakt až příliš. Hledám inspiraci v módě a zde najdu jak bych se mohl obléct na nějakou retro párty a ještě by to stálo dohromady více než třináct tisíc.
Medické blogy
Pro mě kapitola sama pro sebe. Studenti lékařských oborů píšou o svém životě jak na univerzitě tak i něco málo ze života. Nejoblíbenější? Zatím nadšená, Omylem medičkou. Musím přiznat, že Zatím nadšenou jsem objevil díky stránce medicke-blogy. Poslední dobou sleduju i Bloncku, která studuje zubní na 1. lékařské na UK.

Inspirace je pro mě důležitá a ovlivňuje můj život.
Merlin*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama