Červenec 2016

My summer plans

7. července 2016 v 19:44 | Merlin*

Začaly prázdniny a já už si lámu hlavu nad tím, co mě toto léto čeká. Mám před sebou i pár stálejších akcí a ty určitě budou. Taky chci se přes prázdniny věnovat aktivitám, které normálně pře školní rok nedělám. Protože mám spoustu volného času a na brigádu to nevypadá, tak se budu snažit psát na tento blog více článků. Napomáhá tomu i mé kreativní období, které se často přihlásí právě někdy v červenci či srpnu.

Stálé akce
V době od 20.7. do 31.7. nebudu vůbec přes blog dostupný. Jedu totiž na Světové setkání mládeže do Krakowa. Ano je to ten sraz mladých katolíků. Ne nebudu vám bránit ve vašem ateismu nebo jiném nábožentví.Ufff. Bude to náročné-jedenáct dní mimo republiku s vášimi přáteli. Doufám, že vše bude OK.
Od 7.8 do 13.8. budu jako vedoucí na táboře. Doufám, že děti nebudou zlobit
Ke konci srpna jsem na dovolené v Chorvatsku (finally po čtyřech letech znovu). Strašně se těším na moře.

Méně stálá akce
Možná naplánujeme se třídou nějaké grilování, jelikož nám všem na naší třídní akci na oslavu ukončení školního roku ukápla slzička se slovy, že se přes prázdniny zase uvidíme. Tak nevim.

Plány doma
Doma se stále co dělat (například dělat ve vinohradu, že ano dědo?!Šlápnul vedle). Můj perfekcionismus nezná mezí a může se klidně stát, že se rozhodnu přeskládat všechny knihy v knihovně.
Chci si přečíst Máj od K.H.Máchy-povinná četba (tak ať mám načteno, že paní profesorko z češtiny!).
Uklidit si ve skříních-je tam fakt borčus.
Přečíst pěknou knihu,

Studium?
Ne nehráblo mi. Khanova škola je skvělý způsob jak se vzdělávat mimoškolně a hravě. Formou videí vám zde představují různá témata. Dokonce vám to může pomoci ve škole například s fyzikou.
Dostal jsem testy z biologie, chemie a fyziky na příjmačky na medicínu do Brna. Málem mě klepla pepka z jejich obsahu, Otázky, ve kterých bylo použito slov, které jsem nikdy neslyšel (dobře, to možná trochu přeháním). Zkrátka si chci alespoň něco přečíst k příjmačkám, ať jsem trochu napřed.

Hudba a umění
Teď jsem zase dlouho nehrál na housle. Musím alespoň se dostat na úroveň, kterou jsem ztratil necvičením.
Mohl bych namalovat nějaký funny obrázek nebo jen tak něco nakreslit. Nesmím zapomenout popřemýšlet nad mojí absolventskou prací do kroužku výtvarky.

Fantasy maker
Stále pracuji na mém fantasy světě. Již píšu druhý deník a stále mám co popisovat a vymýšlet. Rodokmeny, mapy, jazyky. Držte mi palce v dalším vytváření.

Přes léto máme tolik možností, jak svůj čas využít. Přeju vám, aby jste opravdu dělali, co chcete. Hlavně si léto 2K16 užijte!!!

Váš
Merlin*