Únor 2016

Tento blog slaví druhé narozeniny

27. února 2016 v 17:35 | Merlin*
27.2. 2014 jsem si založil tento blog. Bylo to částečně na popud kamarádky a taky proto, že jsem si jej chtěl už delší dobu založit. Můj první blog, který kdy byl měl název Welcome to the my world a něměl ani jeden článek. Kamádka na mezi svými prvními blogy opisovala knihu Stmívání a všichni jsme si mysleli, že je hodně drsná. Já si pak někdy v roce 2012 založil blog o mém fantasy světě, ale ten se jaksi taky nerozběhl. V roce 2013 jsem spustil blog o mém životě, tentokrát na bloggeru. Ten fungoval asi tři týdny.
2014
A konečně v únoru 2014 spatřil světlo světa tento blog. Články zprvu vycházely pomalu. Vrchol mé tvořivosti nastal v srpnu, kdy jsem publikoval devět článků. Postupně zjišťuju, že náladu na psaní mám nejvíce v létě. Možná si někteří z vás pamatují na výpadek blogu v půlce září. Tehdy se nešlo přihlásit a psát články. Od října jsem se účastnil soutěže Blog na pěkné adrese. A v listopadu jsem výhrál blog s adresou tvorim.blog.cz. Chtěl jsem se na něj přesunout, ale jelikož mě pořád dost lidí sledovalo na tomto blogu, tak jsem se vrátil. Za rok 2014 vyšlo 35 článkům.
2015
Rok 2015 nebyl asi ničím zajímavý. Desing mého blogu se ale hodně proměnil. Kvalita článků podle mě šla nahoru. V září jsem nastoupil do pátého ročníku osmiletého gymplu. Vše se muselo podřídit rozvrhu a blog nebyl výjimkou. Za rok 2015 vyšlo 26 článků.

Nejpopulárnější článek-Jak vytvořit fantasy svět
Den s nějvětší návštěvností-25.2 2016

Když vidím jiné blogy a vidím, že ještě nejsou ani rok staré a mají stovkové každodenní návštěvnosti, tak mi to přide trochu líto. Ale co! Já sázím na kvalitu a ne na kvantitu.

Nakonec tu mám pro vás několik blogů , které mě inspirovaly a inspirují k tvorbě: Yimovský svět, Audax, Czech fashionisto , Hannies world, Růžová panda, Linhs world, Stylish diary full macarons
Ty, které nemají odkaz, už bohužel neexistují.

Děkuji vám čtenářům za skvělé dva roky. Bez vás by jistě nic z toho všeho nešlo.
M*

Desatero typů rán

25. února 2016 v 15:00 | Merlin* |  Témata týdne
Během roku se probouzíme a vždy se cítíme tak trochu jinak. Já to mám stejně tak a mám tu pro vás několik typů jak může mé ráno vypadat
1.Obyčejné ráno
Nevstávám s budíkem. Nechce se mi vstávat.
Rychle snídám. Jdu pozdě. Autobus stihnu.

2.Jdu pozdě
Tohle se mi ještě nikdy nestalo
(a doufám, že ani nestane).
Vstanu pozdě. Ale naštěstí jede ještě
jeden autobus, takže OK.

3.Energické ráno
Vstanu s budíkem. Nachystám si výbornou
zdravou snídani (obvykle müsli s něčím a ovoce)
Celý den jsem potom v poho. Ideální.

4.Nemocné ráno
Vzbudím se a pomalu ani nemůžu dýchat.
Zůstávám doma.

5.Letní ráno
Probudím se a z okna svítí ranní slunce.
S chutí sním snídani. Užívám si den,
který se blíží dnům prázdninovým.

6.Prázdninové
Okolo deváté otevřu oči a děkuju za prázdniny.
Celý den pak sice nic nedělám ale fajn.

7.Víkendové ráno
Opět okolo deváté se vzbudím.
Napíšu si ToDo list a snaží se nemyslet na školu.

8.Pozdní víkendové ráno
Víkend. Ale půl jedenácté!!
Možná spíte až do jedné odpoledne ale pro mě je 10:30 hodně pozdě.
Mám totiž pak večer pocit, že jsem nic neudělal.

9.Táborové ráno
Jsem na táboře je asi kolem sedmé a někdo chodí po louce.
Za chvíli bude budíček. Je mi zima :DD.

10.Odpočinuté ráno
Určitě znáte takový ten dobrý pocit, když se probudíte
odpočinutí a plní energie. Bohužel se mi to stává již málokrát,
což je trochu smutné.

Je jich ještě mnohem více. Na všechny si ale nevzpomenu. Každé ráno je pro každého člověka subjektivní. Ať už se ale vyspíme jakkoliv, neměli bychom ostatním svým negativním ránem kazit jejich ráno pozitivní.
M*


Deník č.16–Nová rubrika-Styl

20. února 2016 v 15:00 | Merlin* |  Deníky
Vítejte u dalšího článku z mého života a informacích o tomto blogu. Dnes bych vám chtěl oznámit vytvoření zcela nové rubriky, kterou jen tak u blogerů nenajdete. Určitě znáte nějaké fashion blogy. Nová rubrika Styl by se měla zabývat mým nákupům ať už oblečení nebo obecně mužského stylu. NE NEZBLÁZNIL JSEM SE!
Móda mě poslední dobou začala bavit tak doufám, že vás to chytne taky. Také bych chtěl dělat článku, kde budu rozebírat objevené dobré věci na Aliexpressu či Ebay.
Nechci tady (jak je mým zvykem) psát o ničem. Takže mi prosím promiňte krátký článek. Do komentářů mi napište co si o nové rubrice myslíte.
Děkuji za přečtení článku!
M*