Září 2015

Food tag

6. září 2015 v 15:00 | Merlin* |  Tagy
Vítám vás u dalšího článku. Tentokrát to bude tag a dnes si probereme jídlo!!

Já jsem drbna

4. září 2015 v 15:00 | Merlin* |  Témata týdne
Lidi jsou lidi. Často dělají chyby a my jim musíme odpustit. Pak však nastoupíme my drbny.
Jak už z mnoha článků víte, bavím se častěji s holkama a nestydím se za to. Holky jsou výborným zdrojem, protože jsou všímavější než kluci. Dnes si řekneme něco o drbnách, protože mezi ně patřím i já, tak se ponoříme do tajů mých a mého okolí.
Lidé jsou zvlášní bytosti. Každý myslí jinak a každý je vždy trochu jiný. Drby, nebo chcete-li klepy, nám umožňují poznat tajemství nebo příběhy z okolí jiného člověka, které nebývají často pravda. Je ale super se dozvědět něco nového a škodolibě se smát Smějící se
Ve škole mi říkají různě, ale mezi top patří: drbna nebo všechno ví z naší třídy. Nevím jak to, ale tak nějak podvědomě si lidi, které potkávám přiřazuju k něčemu a potom, když kamarádka ukáže na toho... Tak pak vím, kam chodí na školu, kolik mu asi je, s kým chodil a kdo jsou jeho kamarádi. Prostě zdroj informací.
Nedávno se mi stala taková super věc. Na výletě se jeden kluk přede mnou docela dost rozpovídal. To mě vždy potěší, protože se případně doptám na to, co potřebuju, vím něco nového a jsem v obraze. Pak když jsem tomu klukovi řekl, že jsou školní drbna, tak okamžitě zmlkl a začal mě prý nesnášet.
Já řekl jen smůla a odešel z místnosti. Ano takový jsem hajzlík, ale ten člověk to vzal na vlastní nebezpečí, tak co.
Drby se šíří velmi rychle. Často se ze mě stává taková nenápadná osoba v rohu, která vše pozorně sleduje. Nebo sedím na lavičce a na vedlejší lavičku zasednou dva oblíbení kluci. Samozřejmě dělám, že prohlížím instagram, ale ve skutečnosti špicuju uši. Ti kluci mě vůbec neznají, ale já o nich vím vše. Další den vše ví holky, které po nich jedou.
Takže pozor na mě :DDDDDDD.
Přemýšlel jsem o založení "drbacího" sešitu. Sem si nalepím vždy fotku člověka a napíšu o něm všechny informace. Postupně budu doplňovat další.
Co myslíte, je to dobrý nápad?
Merlin*