Listopad 2014

Deník č.11–Přetváření a děkování blogu

22. listopadu 2014 v 15:40 | Merlin* |  Deníky
Ahojte! (po opět MEGA dlouhé době)
Do blogu se přihlásila nedávno Korra a řekla vám něco o sobě. Já se snažím pomalu předělávat blog, aby jsme se tu oba cítili dobře.
Za prvé vám musíme poděkovat za ohromnou podporu v ohledu sledovanosti. V minulých čtrnácti dnech měl náš blog (i přesto, že jsme během tohoto období vydali jen jeden článek) alespoň 3 čtenáře na každý den. Jen dvakrát tu nebyl za den nikdo.
Také musíme poděkovat za čtení článku: Jak si vytvořit svůj vlastní fantasy svět, který je zatím asi nejpopulárnější článek na našem blogu. Dokonce se dostal i na první místo ve vyhledávači Google, když si napíšete heslo >>jak vytvořit fantasy svět<<, které je podle mě docela často hledané. Celý článek najdete zde.
Ještě jednou děkujeme za podporu.

Deník č.10–Korra - kdo to je???

12. listopadu 2014 v 20:45 | Korra |  Deníky
Ahoj pravidelní i nepravidelní čtenáři tohoto blogu!
Protože M3rlin je také člověk( což asi víme), tak i on má občas přispěvatelské výpadky. A na případnou výpomoc a vyzkoušení psát tu budu já - pod pseudonymem Korra. Trošku o mně - jsem člověk aktivní, sportovec, hecař a vrhač se do neznámého obvykle po hlavě. Upřímně, doopravdy nevím o čem budu vůbec psát, protože o blogu jsem pouze slyšela, takže hodlám projet pár desítek, abych si udělala rozhled kdo co přispívá a jak píše. Postupem času se možná dokážu zorientovat a psát smysluplné příspěvky( v rámci možností :) ). Tak doufám, že mě to chytne.
Korra