Červenec 2014

Deník č.4–Velice vám děkuji ♥

17. července 2014 v 15:20 | M3rlin |  Deníky
Ahojte!
Musím říct, že když jsem se dnes ráno podíval na včerejší návštěvnost, doslova mi padla huba! Opět jste trhli rekord!
Opravdu vám za to moc děkuji. Uvidíme jestli vás bude víc a víc. Řekl jsem si, že změním desing blogu. Jak se vám líbí? Napište mi to do komentářů.
Jinak já si užívám léto. Určitě jste si všimli, že jsou příspěvky častější a jistě víte proč. Doma mám fůru času. Takhle se to budu snažit udržet až do čtvrtka 24.7. To totiž jedu pryč a žádná Wi-Fi tam nebude Zamračený. Takže si užívejte prázdnin.
Děkuji za přečtení příspěvku a
Čau!

Homosexuálové–fenomén dnešní doby

16. července 2014 v 17:15 | M3rlin |  Témata týdne
Lidé nesnášeli jiné lidi odjakživa. Nesnášeli židy, černochy v Americe a dnes nesnáší homosexuály. Ostatně je nesnášeli odjakživa. Ale např. ve starém Římě to bylo něco jako znak božství. Filozofové tehdejší doby byli většinou homosexuálové. Ve starověkém Řecku byla homosexualita běžnou věcí.
Věděli jste, že slavní umělci Leonardo da Vinci a Michellangelo Buanaroti byli gayové?
Teď je to však jinak. Lidé se straní homosexuálů a někdy se jich i bojí. Řekl bych, že se řeší všude jen gayové a na lesby se jaksi zapomíná.
Jednou jsem šel jen tak po ulici a na silnici jel jeden prvňák. Jak projížděl kolem mě zařval na mě "Buzno!". Cože? Slovo GAY se stalo nadávkou. A myslíte, že to dítě vědělo co to ta buzna znamená ? Ne nevědělo.
A kdo je na vině? A proč je homosexuálů víc než třeba před padesáti lety? Za obě dvě mohou většinou rodiče. Věda dokázala, že když se rodiče rozvedou a dítě zůstane např. s matkou, potřebuje neustále otce. A když se rodiče nedomluví na střídavé péči a dítě dlouhodoběji nevidí otce, je náchylnější k homosexualitě. Neříkám, že za všechno mohou rodiče, ale většinou tomu rozvod napomůže.
Proč se lidé často homosexuálů bojí? Vždy měl člověk strach z něčeho neznámého. Z blesků, bouřek, vesmíru...S gayi a lesbami je to stejné. Lidé je neznají. Přitom to jsou docela obyčejní lidé, jako heterosexuálové.
Zkusme se do nich vcítit. Musí si připadat hrozně. Všichni se za nimi na ulici otáčí. Lidé se ji bojí přiznat. Na internetu je spoustu článků o tom, např.Bojím se, že můj syn je gay; Co dělat když vaše dítě je homosexuál...
Lidé by se měli naučit homosexuály tolerovat. Proč se tento článek jmenuje fenomén. Protože se o homosexualitě mluví jako o něčem hnusném a čím by se mělo pohrdat. A takhle to by podle mě vypadat nemělo.
Homosexuálové jsou jako to ošklivé káčátko. Doufám, že se z nich brzy stane pomyslná labuť a připojí se k hejnu obyčejných lidí.
Díky za přěčtení článku
Váš M3rlin

Deník č.3–Blog life aneb Co bylo před tímto blogem + Nakoukněte na můj starý blog

16. července 2014 v 16:09 | M3rlin |  Deníky
Před rokem jsem si založil Google účet. Na Bloggeru jsem si zřídil blog. Asi dva týdny jsem na něj poctivě psal, ale pak mě to přestalo bavit (to jsem celý já Mrkající) a nechal jsem toho.
Pár měsíců se nic nedělo. Má kamarádka Haniee se mi svěřila o tom, že píše blog na stránce blog.cz.
O blog.cz jsem samozřejmě věděl. Blog jsem začal psát už ve čtvrté třídě, ale skončilo to j desingem.
Teď ale zpět k Haniee. Asi za týden mi řekla, že má docela dobrou návštěvnost. A tak jsem si založil tento blog.
Dnes jsem si řekl, že bych mohl psát i na blog na Googlu. Pokud ho chcete vidět klikněte zde. Jen škoda, že na Bloggeru není něco jako téma tydne Zamračený
Díky za prečtení článku
Ahoj!Smějící se

Deník č.2–Pojďme na léto ♥

14. července 2014 v 13:47 | M3rlin |  Deníky
...
Čauky Nevinný!
Vítejte zpět na mém blogu. Omlouvám se za delší nedostupnost, ale i já si musím užít dovolenou. Podle návštěvnosti blogu jsem zjistil, že až na jednoho člověka mou nepřítomnost nikdo nezaregistroval. Díky bohu!
Jestli si myslíte, že jsem byl někdo na Havaji v pětihvězdičkovém hotelu s "piňakoládou" v ruce, tak se šeredně pletete. -.-
Na dovolenou moje rodina zamířila do Maďarska, a to západního. Říká se, že Rusovi, Polákovi nebo Chorvatovi rozumíš, ale maďarovi nerozumíš. A s mou trapnou němčinou level -150 jsme se moc nedomluvili. A angličtina? Maďaři mluví angličtinou na úrovni dítěte ze školky. No koment.
Samozřejmě termály zde byli super. Naštěstí vedle šaten byli kabinky!!! Jak jsme tam byli poprvé, vyšli ze sprch nějací maďarští kluci a začali se vyslíkat. A UPLNĚ!!! Rychle jsem zalezl do kabinky, abych nemusel sledovat jejich Píííííp. NA CO MAJÍ KABINKY ???!!!
Jinak jsem měl na pokoji Wi-Fi, takže klídek. Založil jsem si flickr a byl jsem v pohodě Úžasný.
Děkuju za přečtení článku a slibuju více článků
Ahoj Mrkající